Самооборона затримала скупників голосів за екс-“регіонала” Ничипоренка (фото)

24 жовтня 2014, 10:04

1

22 жовтня у селі Соколівка Жашківскього району, Черкаської області представники місцевої самооборони затримали невідомих осіб у яких виявили списки виборців та гроші для підкупу.

Про це повідомив на своїй сторінці у "Фейсбук" народний депутат Олександр Бригинець, інформує Газета по-українськи.

2

"Мені зателефонував товариш з самооборони. Повідомив, що автомобіль заблокували у селі Соколівка. Самооборонівці обшукали машину невідомих і виявили гроші для підкупу за кандидата в народні депутати, екс-регіонала Валентина Ничипоренка, який балатується по 199 округу з центром в Жашкові", - розповів голова Жашківської Народної самооборони 59-річний Володимир Шарлай.

3

"Ми з товаришами відразу вирушили до Соколівки. Я, як виконувач обов'язків охорони громадського порядку, пред'явив свої документи та поцікавився у невідомих, хто вони. Спочатку ті представились жителями села Соколівка. Сказали, що вони вийшли на полювання людей, що агітують проти Нечипоренка. На моє прохання показати документи вони не відреагували, згодом з'ясувалось, що це люди з Вінницької та Київської області. Транспорт також, як виявилось, не їхній.

4

Ми викликали міліцію. В межах закону ми обшукали їхні автомобілі. Там виявили п'ять ящиків горілки, дві пачки грошей номіналом по 100 гривень та списки виборців. Списки ми не дивились, бо не маємо права. Один з нападників намагався втікти зі списками та грошими, ми його затримали та передали представникам правоохоронних органів", - зазначив він.

5 6 7 8 9 10

Поділитись

Коментарі

Вгору