Самооборона, Ультрас, Громадський Блокпост та півсотня селян прийшли на суд євромайданівця (фото)

12 грудня 2014, 12:13

465105

Сьогодні об 11.00 у Черкаському районному суді (на вул. Гоголя) протягом двох хвилин тривало засідання суду над Віталієм Бортніком, громадським активістом, учасником Євромайдану, головою ініціативної групи територіальної громади с. Червона Слобода.

Про це інформує кореспондент Про все.

У суді розглядалася справа про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 173 Кодексу України про адмін. правопорушення. На євромайданівця позивається сільський голова Червоної Слободи Микола Котко, який звинувачує активіста у застосуванні до нього фізичної сили та погрозах.

фото 1 - копия

Фото: Про все

За словами євромайданівця, сільський голова звинувачує його у застосуванні фізичної сили, погрозах на його адресу та нецензурній лайці. Проте усе це брехня.

- Ми як жителі села, як активісти намагаємося до ладу привести життя села. Ми перешкоджаємо діяльності по розкраданню земель, бюджету, бездіяльності сільради тощо. Кому ж така опозиційна діяльність сподобається! Конфлікт полягав у тому, що до нас на збори ініціативної групи територіальної громади прийшов Микола Котко, який почав нас висміювати і ображати. Потім він викрав у нас документ, через що я зробив йому зауваження і пропосив повернути лист назад. Можливо, трохи зачепив, що у нього гудзик відпав з куртки. Із цього він зробив адміністративку, що я лаявся, штовхався і погрожував йому. Хоча насправді нічого подібного не було, - розповів Бортнік.

фото 2 - копия

Фото: Про все

Впевнені у невинності обвинуваченого і мешканці села Червона Слобода та представники Самооборони, Ультрасу, Громадського Блокпосту, які сьогодні прийшли до суду, щоб підтримати активіста.

- Сьогодні ми прийшли підтримати Віталія, оскільки він є активістом Євромайдану, до того ж ми підтримуємо рух територіальних громади, і ми проти таких представників органів місцевого самоврядування, які чинять опір цьому руху. У тому, у чому звинувачують сьогодні Бортніка, він не винен, - зазначив Даниїл Майоров.

фото 3

Фото: Про все

Представник сільської ради у суді відмовився давати коментар з приводу справи.

Під час засідання судом було ухвалено рішення повернути протокол в органи внутрішніх справ для проведення повної та всебічної перевірки та усунення недоліків протоколу. Лише після чого суд зможе ухвалити відповідне рішення.

- До суду надійшла 31 заява мешканців села Червона слобода, які заявляють, що Віталій Бортнік не винен. Протокол про адміністративне порушення складений з порушеннями. У ньому невірно всатновлене місце вчинення правопорушення, у матеріалі справи йдеться про те, що дії відбувалися у Будинку культури, а в протоколі зазначається - приміщення сільради. Також не вірно зазначена суть вчиненого правопорушення. Йдеться, що Бортнік вчинив хуліганські дії, проте не зазначено, у чому вони полягали. Як зазначається у матеріалі справи конфлікт у Бортніка виник з Котком, але про це в протоколі немає жодного слова, - заявив суддя.
Лише після перевірки та усунення недоліків, суд зможе встановити вирок.

Национальная символика, флаги и много другое. Картинки тут на любой вкус, под любой праздник и настроение.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору