Сьогодні запрацює фізіотерпапевтичний кабінет у Черкаській дитячій лікарні

24 грудня 2019, 12:55

Під час сьогоднішнього засідання виконкому черкащанка Ольга Рачек повідомила, що у Черкаській міській дитячій лікарні зачинили фізіотерапевтичний кабінет. При цьому містянка зазначає, що для роботи кабінету потрібно лише 600 тисяч гривень на рік.

Члени виконкому пообіцяли вирішити питання і зняти кошти із менш значущих пропозицій.

- Цей кабінет надає чотири тисячі послуг щомісяця, а головний лікар просто закрив перед нами двері. Поверніть людей до кабінетів, щоб вони лікували дітей, - говорить Ольга Рачек. - Тут призначають лікування бронхітів, трахеїтів, ларингітів, ринітів, ортопедичних захворювань, дерматитів, неврологічних, урологічних захворювань, хірургічних ускладнень. А в масажному кабінеті маленькі пацієнти отримують реабілітаційне та профілактичне лікування. На ремонт фізкабінету за останні декілька років було виділено близько двох мільйонів бюджетних коштів. Але приміщення з євроремонтом просто закрили.

Членкиня виконкому Діана Тяско запропонувала правильно сформулювати цю пропозицію, оскільки департамент охорони здоров'я подає пропозиції на фінансування дублюючих послуг.

- Тому якщо є гроші на це, то ми точно можемо виділити на фізіотерапевтичні кабінети, - додала Тяско.

Водночас під час обговорення було зазначено, що таке питання треба розглядати у розрізі всіх фізіотерапевтичних кабінетів у Черкасах/

Заступниця директора департаменту охорони здоров'я та медичних послуг Надія Гетьман у свою чергу зауважила, що кабінет фізіотерапії у вказаній лікарні запрацює вже сьогодні о третій годині дня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору