Сьогодні в Черкасах ховатимуть вбитого ІТ-спеціаліста

20 вересня 2019, 12:03

Сьогодні, 20 вересня, о 14:00 у Будинку Траура за адресою бульв. Шевченко, 155 відбудеться прощання зі вбитим IT-фахівцем Андрієм Заканичем, пише Вичерпно.

Нагадаємо, що 18 вересня на Митниці, за адресою Гагаріна, 77 в автівці застрелили Андрія Заканича. Тіло виявили о 23-ій годині в автомобілі, що був припаркований біля багатоповерхівки на вулиці Гагаріна. Чоловік був зареєстрований як підприємець. Займався обробленням даних і розміщенням інформації на веб-вузлах.

- Наразі невідомо, чи пов’язане це безпосередньо із професійною діяльностю Андрія. Але хочемо нагадати, що ІТ-сфера вже давно інтегрована у глобальний світовий ринок, і на сьогоднішній день чи не єдина галузь в країні, яка є носієм сучасних ціннісних орієнтирів, побудованих на повазі і відповідальності. І такі невимовно кричущі події можуть бути ганебним ударом не тільки по окремій галузі, але і по іміджу усієї країни, — зазначила у дописі черкащанка Анастасія Негода.

IT-спільнота Черкас наполягає на чесному та неупередженому розслідуванні цього злочину правоохоронними органами. І сподівається, що усі винні будуть обов’язково покарані.

Коментарі

Вгору