Ринок землі тільки після референдуму: на нараді з питань земельної реформи мітингують активісти (фото)

10 жовтня 2019, 15:09

Фото: Про все

Близько сотні активістів - представників громадської організації "Всеукраїнська аграрна рада" - прийшли в Черкаську облраду, аби висловити свій протест проти запровадження вільного продажу землі.

Наразі там проходить нарада щодо земельної реформи за участі заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького. Організована вона в рамках програми "Діалоги про Україну",

Позиція протестувальників одна - категорично не допустити відкриття ринку землі в тій ситуації, яка склалась наразі в державі. На їх переконання це потрібно зробити лише після широких громадських обговорень та референдуму.

"У цих умовах, що нині є в державі, не можна допустити запуску ринку землі, - зауважив один із мітингарів, керівник КСП "Родниківка" Уманського району Сергій Войченко. - Цього не можна робити без попередньої підготовки і всенародного референдуму".

Фото: Про все

Нагадаємо, нещодавно депутати Черкаської обласної ради звернулися до керівництва держави з вимогою не допустити в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення. Обласні обранці теж вважають, що без змін у законодавстві та країні в цілому та референдуму цього робити не можна.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору