Рятувальники провели Урок безпеки в Ірдинському навчальному закладі

25 вересня 2017, 21:15

Триває роз’яснювальна робота з населенням, що проживає в селах, які найбільше страждають від задимленості, що створюється в результаті горіння торфовищ. Інспектори Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області інформують жителів Ірдиня, Дубіївки та Білозір′я про можливі наслідки отруєнь продуктами горіння, та навчають, як діяти, щоб убезпечити себе та рідних.

Також фахівці ДСНС в рамках проведення «Тижня знань безпеки життєдіяльності» завітали до дошкільного навчального закладу – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Ірдинь.

Представники «Служби порятунку «101» наголосили вихованцям закладу на важливості дотримання правил безпеки як в побуті, так і на відкритій місцевості. Через пожежу торфів в адміністративних межах Білозірської об’єднаної територіальної громади, рятувальники вкотре нагадали малечі про необхідність дотримання елементарних правил безпеки в умовах високої задимленості. Також фахівці ДСНС продемонстрували вихованцям та вихователям як користуватися вогнегасником та нагадали правила поведінки під час виявлення підозрілих предметів, що за зовнішніми ознаками схожі на вибухонебезпечні. А щоб дітям краще було запам’ятати правила, інспектори роздали їм інформаційні пам’ятки застережного характеру.

За повідомленням ДСНС України в Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору