Руслана приїде на форум Євромайдану до Умані

19 березня 2014, 09:51

22-23 березня в Умані пройде ІІІ Всеукраїнський форум Євромайдану. До міста приїдуть не лише представники із різних куточків України, а й світу: Бельгії, Польщі, Росії, Франції та інших. Особливою гостею стане співачка Руслана, яка стала невід’ємною частину Майдану. Житло для форум чан знайли, проте вони хочуть жити у сім’ях уманчан. Закінчиться з’їзд активістів концертом, на якому виступлять такі гурти як «Тінь Сонця», «Крик душі» та «Троя», інформує "Вечірня Умань".

На два дні сесійна зала міськради стане місцем єднанням для всієї України.

- На форумі будуть обговорювати питання, які стали болючими для нашої країни, - розповідає організатор форуму Роман Похольчук. – Основне з них – розв’язання конфлікту в Криму. Ми будемо звертатися до різних міжнародних організацій, щоб ті якимось чином впливали на Росію, і не давали змоги порушити сувернітет нашої країни. Можливо делегати, які приїдуть з Росії, будуть проводити мітинги на підтримку України у своїй державі. Або ще краще – організують свій Майдан у Кремлі.

Також делегати будуть обговорювати та знаходити шляхи виходу України із економічної кризи. І звичайно, порушуватимуться питання щодо люстрації «не чистих на руку» чиновників і вступу до ЄС.

Особливим гостей з’їзду стане Руслана, яка провела не одну ніч не Майдані в Києві. Вона сама захотіла приїхати до Умані.

Організатори форуму вже знайшли готель, який погодився безкоштовно прийняти делегатів. Проте вони виявили бажання провести ніч у Умані в родинах жителів міста.

- Форумчани хочуть значить про проблеми, які хвилюють зараз людей, - продовжує Роман. – Тому виявили бажання проживати саме в сім’ях уманчан, а не в готелі.

Уманську громаду на форумі будуть представляти В’ячеслав Зозуля, Сергій Скрипник та Геннадій Грищенко.

Закінчиться форум святковим концертом, який відбудеться в центрі міста 23 березня о 17,00. В ньому будуть брати участь гурти, які виступали на сцені київського Євромайдану, — «Тінь Сонця», «Хід у відповідь», «Крик душі» та інші.

Уманчан, які готові прийняти у своїх домівках учасників форуму, просимо звертатися за телефоном 063 693 19 82, Роман Похольчук, або 093 644 76 44, Антон Котвіцький.

Вгору