Глобальний тиждень грошей для дітей та молоді провели в черкаському ПриватБанку

19 березня 2014, 09:23

Другий рік поспіль в Україні проходить міжнародний проект “Глобальний тиждень грошей”. Координує його Всеукраїнське громадське об’єднання «Асоціація нової економічної освіти». До цьогорічного проекту долучився й ПриватБанк. У рамках «тижня грошей» приватбанківці провели заняття з фінансової грамотності для школярів та провели відкриту екскурсію банком.

ПриватБанк ще 7 років тому організував свою БізнесШколу для дітей. Щоп’ятниці протягом 12 занять ТОП-менеджери Черкаської фiлiї банку, провідні фінансові експерти та фахівці області відкривають слухачам світ банківської системи, навчають основам програмування, фінансів, історії грошей. Безкоштовні заняття у форматі презентацій, вільного спілкування та солодощі у перерві сподобаються всім дітям, незалежно від віку чи особистих захоплень. Крiм того, школярі мають змогу «приміряти» на себе роботу касира, інкасатора, кредитного експерта, маркетолога або керівника відділення. Ось тренінг в головному відділенні банку в Черкасах. Діти переглядають тут тематичний мультфільм і беруть участь у економічній вікторині.

За правильні відповіді ПриватБанк дарує учасникам цінні призи. Діти на власні очі змогли побачити не тільки роботу операційних працівників банку, а й роздивитися робоче місце директора філії Банку.

Після зустрічі з керівником банку діти відвідали зону самообслуговування, що працює 24 години на добу. Тут розповіли, як працювати із терміналами, зробили показові трансакції, розповіли як працює банкомат. Вперше діти змогли побачити, що в середині цих пристроїв.

Наостанок дітям розповіли, як працює служба інкасації. Показали броньоване авто, в якому перевозять гроші. Захват у дітей викликало споглядання кейсу для перевезення готівки, що знаходиться під сигналізацією.

Працівники банку переконані: отриманні фінансові знання неабияк знадобляться дітям у майбутньому.

Слухачами БізнесШколи можуть стати всі бажаючі віком від 10 до 16 років. «Юніор» працює не лише в обласному центрі, а й у Умані та Смілі. Для того щоб стати учнем БізнесШколи в наступному навчальному році, бажаючим необхідно зареєструватися на сайті www.juniorbank.ua.

Випускник БізнесШколи, який відвідував більшість занять і здав фінальний іспит, отримує диплом про закінчення БізнесШколи. Кожного дипломованого випускника вносять до кадрового резерву ПриватБанку. Він потім має привілеї при прийомі на роботу. Незалежно від того, яку сферу діяльності вибере Ваша дитина, знання, отримані в банківській школі, дозволять впевнено розбиратися в банківських послугах і управляти особистими фінансами.

Вгору