Розенко назвав кандидата, якого розглядають на посаду голови Черкаської ОДА

26 червня 2019, 13:32

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко назвав кандидатуру на посаду голови Черкаської ОДА. За його інформацією область може очолити Ігор Юрійович Шевченко.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

- Сьогодні на засідання Уряду від Адміністрації Президента будуть внесені наступні кандидатури на посади глав ОДА, - написав Павло Розенко. - Хто ці люди? Звідки? Яким чином стали кандидатами на зазначені посади?".

"Які підводні камені їх призначень? Ризики? Бекграунд цих кандидатів? Поширюємо, ділимося інформацією", - додав він.

Як зазначає 18000 Ігор Шевченко - бізнесмен із нерухомістю в Росії. Декларація кандидата на посаду подана ним вчора, 25 червня.

Шевченко декларує будинок, квартиру, нежитлову будівлю і дві земельні ділянки в Черкасах. Він має квартиру в Росії, набуту в липні 2017 року, а також частину нежитлового приміщення і земельної ділянки в Росії, що набуті у червні 2017 року. Цими об’єктами він володіє спільно із ставропольськими бізнесменами Андрієм Лунєвим та Михайлом Арзімановим.

Також Шевченко декларує вантажні автомобілі та три легкові. Зокрема, вартість AUDI Q7 оцінює в 2 мільйони гривень.

Шевченко є власником ТОВ «Легкий експорт плюс» та «Hermes – Shevchenko Igor», що зареєстрована в італійському місті Ріміні.

Зазначимо, що до кінця минулого року власником юридичної особи «Легкий експорт плюс» був Борис Лебедцов. Скандальний черкаський підприємець, який свого часу «світився» в історії із можливою забудовою Соснівки.

 

Коментарі

Олена сказав:

Ну і навіщо нам людина, яка в період війни з Росією, у 2017 році купляє у агресора квартиру та землю??? Чим ЇХ не влаштовував Вельбівець? Відповідальна, чесна людина. Зе знає про ці перестановки?

Вгору