Москвофіли підозрювали уманчанина у фінансовій нечесності, – радник Президента

30 квітня 2015, 13:04

1

Радник Президента України, кримський політик Сергій Куніцин розповів у програмі “Цивільна оборона” про долю колишнього народного депутата України від Партії регіонів родом з Умані Вадима Колесніченка, інформує vikka.ua.

Згідно зі спогадами Куніцина, що опублікувала газета “День“, коли Колесніченко працював у Ялті, то ходив у вишиванці й був демонстративно проукраїнським. Потім усе різко змінилося. Колесніченко став розподіляти гроші, що надходили до Криму з Росії на потреби місцевих проросійських організацій.

“Судячи з усього, РФ годувала його ситніше. Після анексії Криму Колесніченко став Росії не потрібен, тим паче що багато москвофілів ображалися на Колесніченка, підозрюючи його у фінансовій нечесності. Ну, в тих колах – справа звичайна. Наприклад, у Севастополі мені розповіли, як Костянтин Затулін претендував на 40% коштів, які доставляв місцевим антиукраїнським активістам, за що й отримав прізвисько Костя-40%. Не знаю, чи правда це, але активісти дуже на нього сердилися. А Колесніченко тепер жива ілюстрація фрази: “Мавр зробив свою справу, мавр може йти”, – пише “День”.

Сергій Куніцин заявив, що багато кримських депутатів-зрадників до останнього часу вільно їздили Україною, й ніхто їх не затримував.

Поділитись

Коментарі

Вгору