«Російська агресія має бути зупинена, а російські війська та спецслужби – виведені з України», – Наливайченко

11 серпня 2018, 12:30

«Російська агресія має бути зупинена, а російські війська та спецслужби - виведені з України», - Наливайченко

Необхідно вже зараз завершувати війну на Донбасі, залучаючи до цього міжнародних партнерів. Про це повідомляє лідер «Справедливості» Валентин Наливайченко.

На думку політика - це є національним  пріоритетом. І цим питанням слід займатися новій українській владі та міжнародним партнерам.

- Наші міжнародні партнери, у тому числі НАТО і ЄС , США та Канада, ми всі маємо тиснути на них, щоб вони пішли з нашої території. Завершити війну треба зараз, щоб не гинули наші хлопці і не завдавалася така шкода економіці України. Це питання є першочерговим, - наголошує політик.

Пан Наливайченко переконаний, що тимчасово заспокоїти або задовольнити агресора не можливо. Він буде ставати ще більшим хижаком. Тому треба оборонятися й мати серйозних союзників.

- Ви кажете, що щось може посилити чи спровокувати, але ж агресор уже на нашій території з 2014-го року. Зрозумійте, що тимчасово заспокоїти або задовольнити його неможливо. Агресор буде ставати ще більшим хижаком. Тому треба оборонятися й мати серйозних союзників. Мені приємно, що, наприклад, з американськими партнерами, з республіканцями в Сенаті, ми маємо хорошу співпрацю. Буквально нещодавно вони посилили санкції проти «Північного потоку-2», проти тих, хто підтримує економічні проекти Росії в обхід України на шкоду нашим інтересам. Оце я вважаю справді союзницькими та партнерськими відносинами. Я сам багато часу приділяв тому, щоб і Конгрес, і Сенат мали саме таку позицію, - зазначає політик.

Вгору