“Рокіровка” серед членів виконкому: “самооборонівця” планують замінити на представника афганців

17 січня 2017, 23:46

740961

Члена виконкому на громадських засадах, представника черкаської "Самооборони" Івана Кієнка пропонують замінити на представника "афганців" Сергія Якимчука. Відповідний проект рішення розіслали депутатам Черкаської міської ради. Розглянути рокіровку планують на найближчому засіданні сесії, пише vikka.ua.

Причина заміни – "прогули" Івана Кієнка засідань виконкому. У період з 7 квітня 2016 по 31 грудня 2016 року він пропустив 47 засідань виконкому. Варто додати, що другим по кількості прогулів є Дмитро Кухарчук, теж член виконкому на громадських засадах. Він пропустив 24 засідання. У той же час сам міський голова Анатолій Бондаренко не був на виконкомах 17 разів.

У червні минулого року Іван Києнко заявив, що не відвідуватиме засідання виконавчого комітету, бо "не бачить змін у місті з приходом нової влади".

Сергій Якимчук, якого пропонують у члени виконкому, з 1998 по 2007 роки очолював Черкаський асфальтний завод. Неодноразово балотувався на посаду міського голови і в депутати різних рівнів. На останніх місцевих виборах у 2015 році йшов до обласної ради від партії "Наш край".

Поділитись

Коментарі

Вгору