Родина травмованого під час перегонів «Timeattac» позиватиметься на організаторів до суду

11 жовтня 2019, 21:34

Стан чоловіка, травмованого під час автозмагань, які відбулись у Черкасах 6 жовтня, стабільно важкий, повідомив завідувач відділенням анестезіології Третьої міської лікарні Черкас Олександр Хименко. Нині друзі та знайомі родини збирають гроші на лікування чоловіка. Його дружина повідомила — подаватиме до суду, інформує Вичерпно з посиланням на Суспільне.UA.Черкаси.

За словами дружини травмованого, претензій до водія вони не мають, лише до організаторів, які, на її думку, не забезпечили необхідних заходів безпеки.

- Мій чоловік також раніше приймав участь у  перегонах і був одним із організаторів, — розповіла дружина постраждалого Андрія Кихтенка Ірина Вербівська. — Я знаю як проводяться гонки, які повинні бути заходи безпеки. Коли ми організовувати автоперегони, у нас були бетонні блоки, огорожі, а там лише стрічка.

Натомість співорганізатор змагань Андрій Яроменко запевняє, що всіх вимог щодо організації автомобільних змагань вони повністю дотрималися. Зокрема, організували перекриття руху, перевірили стан водіїв і транспортних засобів, а також необхідні документи. А от навіть бетонні блоки, на його думку, не змогли б зупинити автомобіль, що рухається із великою швидкістю.

Зі слів старшого інспектора відділу безпеки дорожнього руху УПП в Черкаській області Олексія Безуглого, рішення про проведення «Timeattac» міська рада прийняла без участі поліції, тому попередньо ділянку, де відбувалися перегони, не обстежувалася.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору