Родичі Бондаренка і його заступника заволоділи елітною землею у Черкасах

19 січня 2017, 15:17
dsc0383

Роман Буданцев і Анатолій Бондаренко

Виділена безкоштовно на початку вересня Черкаською міською радою земля в елітному районі Соснівка змінила свої власників, ними стали близькі родичі керівництва міста.

Про це пишуть Наші гроші з посиланням на Кропиву.

В кінці минулого вересня депутати Черкаської міськради виділила безкоштовно п’ятьом громадянам по 10 соток в Соснівці, де ринкова вартість землі складає $5-7 тис за сотку

Дві ділянки були виділені Григорію Заїчку та Сергію Заяцю, але вже через два місяці власником цієї землі став брат мера Черкас Анатолія Бондаренка – Микола Бондаренко.

Заїчко є мешканцем селища Лисянка, звідки родом і міський голова Черкас. Також Заїчко один із засновників ТОВ «Промбудіндустрія», яке виграє підряди на виконання робіт в Черкасах і з яким місцеві ЗМІ пов’язують депутата Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Юрія Тренкіна. Микола Бондаренко також в 2010-2015 роках був депутатом Лисянської райради від «Батьківщини».

Заяць  є співзасновником юридичної фірми «Авента-центр», що зареєстрована в Черкасах.

Власником ще двох ділянок, які безкоштовно в вересні виділила міськради, нині є Тетяна Тебякіна, рідна тітка заступника міського голови Черкас Романа Буданцева. 10 соток вона отримала від депутатів у вересні, а ще 10 соток купила у Вікторії Крітевич, якій міськрада дала землю безкоштовно. При цьому, угоду купівлі-продажу Тебякіна уклала 22 листопада, в цей же день власником ділянок став і вищезгаданий брат мера Черкас Микола Бондаренко.

П’ята ділянка, яку депутати безкоштовно виділили Сергію Демченко, також вже змінила свого власника. В грудні ним став Микола Гончар.

Нотаріальні операції по договорах купівлі-продажу даних ділянок здійснював один і той же приватний нотаріус Черкаського міського нотаріального округу Фіщук С.О.

Водночас, у коментарі Прочерку, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що його родичі - люди самодостатні.

«Я не в праві і не повинен відповідати за дії та рішення своїх родичів. Але в даному випадку хочу зауважити, що мій брат, який живе у Білій Церкві, уже давно успішний і самодостатній підприємець, який сам вирішує, що йому робити. Що ж стосується родичів моїх підлеглих, то я тим паче не несу відповідальності за їхні дії», – зауважив Анатолій Васильович.

Поділитись

Коментарі

Елена сказав:

Ну да, всё правильно! Нам ли привыкать к тому, что мэры, депутаты – “бедные люди”, без земли, квартир и машин. Только вот родственнички за время их правления, как правило, вдруг начинают богатеть, становиться “самодостаточными”, хапать земельку, строить дома и покупать элитные авто…Народ всё теперь понимает и этот “детский лепет” только раздражает. К слову, и как этот белоцерковский братец вдруг узнал о земле в Сосновке и что прежний владелец её продаёт?))) Ох, Анатолий Васильевич, не надо лукавить!

Ольга сказав:

От вам і люстрація!!!

совесть сказав:

У меня пришел с АТО родыч. Собрал документы и подал заявку, а ему говорят что свободной земли нет. Сволочи, гореть вам и вашим детям в аду за такое.

Вгору