Різкий запах невідомої речовини спричинив у черкаській школі переполох

14 лютого 2017, 23:46

Невідомий різкий запах налякав напередодні учнів черкаської школи №18, що по вулиці Нечуя-Левицького, 12. Підозрюючи ймовірність отруєння небезпечними хімічними речовинами, до освітнього закладу викликали працівників ДСНС, Держпродспоживслужби та "швидку". Що то було, батькам дітей так і не пояснили, інформує vikka.ua.

"Зі скаргами на утруднене дихання і головний біль кількох дітей забрала "швидка". У лікарні був поставлений діагноз: отруєння невідомими хімічними речовинами. За інформацією від дітей, у школі (на 2-му поверсі старого корпусу) був жахливий різкий запах. 10 лютого відвідуваність у школі склала 50%. Досі немає жодної інформації. Все на рівні чуток", – пише мама школяра (своє ім'я просить не називати).

Те, що такий інцидент мав місце, підтверджує очільник департаменту освіти та гуманітарної політики міськради Ігор Волошин.

"Директор школи Василь Грищенко повідомив про те, що був відчутний якийсь запах в одному із приміщень школи. Він відреагував та викликав необхідні служби: ДСНС та Держпродспоживслужбу. Ті, у свою чергу, нічого не виявили. Ми тримаємо ситуацію під контролем", – зазначає Ігор Волошин.

Він також наголошує, що здоров'ю дітей нічого не загрожує та на відвідуваність школи інцидент не вплинув.

"У школі був виявлений запах речовини невідомого походження, схожий на хлор. Ті прилади, які є в ДСНС і в лабораторному центрі, нічого не виявили – концентрація речовин у повітрі була нижчою допустимого порогу", – пояснює в. о. начальника Держпродспоживслужби у Черкасах Василь Крук.

Він також припускає, що цю речовину до школи могли принести самі діти, аби зробити шкоду.

Коментарі

Вгору