Ревізори назвали Програму будівництва, реконструкції та ремонту спортивних майданчиків Черкащини недостатньо ефективною

15 липня 2014, 19:45

Фахівцями Держфінінспекції в Черкаській області проведено державний фінансовий аудит виконання Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту спортивних майданчиків Черкащини на 2011 – 2016 роки, за період з січня 2011 року по березень 2014 року, інформує прес-служба відомства.

Результати аудиту засвідчили, що ефективному виконанню завдань та заходів програми перешкодила низка факторів.

Зокрема, відсутність в Порядку використання коштів, передбачених обласним бюджетом на реалізацію заходів програми, конкретних напрямків використання коштів обласного бюджету за видами (найменуваннями) будівельних робіт і послуг призвела до їх спрямування на непередбачені програмою заходи та, як наслідок, неефективного використання коштів на суму 782,17 тис. гривень.

Ще 164,4 тис. грн бюджетних коштів неефективно використано внаслідок незабезпечення посадовими особами Управління сім’ї, молоді та спорту під час відбору постачальників спортивного обладнання моніторингу ринку на предмет пошуку більш вигідних цінових пропозицій.

Крім того, виділення коштів субвенції в сумі 95,7 тис. грн на будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям за відсутності необхідної кошторисної документації не дозволило їх освоїти.

За результатами державного фінансового аудиту виконавцям програми надано пропозиції щодо підвищення ефективності використання коштів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору