Мешканці гуртожитків Уманьферммашу можуть залишитись без житла

15 липня 2014, 19:11

Мешканці гуртожитків, що належать ПАТ Уманьферммаш, стурбовані подальшою долею своїх помешкань. За допомогою вони звернулися до виконуючого обов’язки міського голови, секретаря Уманської міської ради Олександра Цебрія.

Про це повідомляє виконком Уманської міської ради у Facebook.

Мешканці відомчих гуртожитків Уманьферммашу, що розташовані по вул. Богуна і Котовського із кінця минулого тижня б’ють на сполох, адже дізнались, що можуть залишитись без житла. Про свою проблему вони розповіли на сесії Уманської міської ради минулої п’ятниці, а в неділю - на Віче.

15 липня вони поспілкувались із виконуючим обов’язки міського голови Олександром Цебрієм та головою комісії з реорганізації відділу житлового господарства Сергієм Поцелуйко. Сергій Михайлович розповів, що в 2008 році у комунальну власність міста було передано гуртожиток консервного заводу по вул. Гонти, 8 і люди отримали право на приватизацію, там посекційно за рішенням і згодою людей робляться квартири. Такий варіант можна було б застосувати і при вирішенні питання і з гуртожитками, що у власності підприємства Уманьферммаш.

Олександр Цебрій повідомив, що вже мав розмову із керівництвом підприємства з даного питання та запевнив, що докладе усіх зусиль, щоб захистити законні права уманчанан.

Вирішили придбати нове житло? Бажаєте переїхати до Львова? Продаж квартир у Львові - з нами дешевше та зручніше!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору