Ректором Черкаського національного обрано Олександра Черевка

23 квітня 2015, 19:00
1395071903_cherevko

Фото novadoba.com.ua.

Завершено вибори ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Перемогу отримав доктор економічних наук, доцент Черевко Олександр Володимирович, набравши 67,8% голосів від кількості тих, хто проголосував.

 

DSC03079

Фото прес-служби ЧНУ.

Підрахунок тривав упродовж двох годин у присутності всіх кандидатів на посаду ректора університету, їхніх представників, представника Міністерства освіти і науки Сергія Бондарчука, представників громадської організації “Правий сектор”, знімальної групи Черкаської облдержтелерадіокомпанії “Рось”. Підраховували голоси в холі навчального корпусу №3, де й проходило голосування.

Проголосували 666 осіб, що становить 94,7% відсотків від загальної кількості тих, хто мав право голосувати.

DSC03089

Фото прес-служби ЧНУ.

На посаду ректора університету, крім Олександра Черевка,   балотувалися: доктор економічних наук, доцент Назаренко Сергій Анатолійович, який набрав 0,57%; доктор фізико-математичних наук, професор Стеблянко Павло Олексійович, що отримав 2,53% голосів;  доктор педагогічних наук, професор Тарасенкова Ніна Анатоліївна, яка отримала 20,11%.

черевко

Олександр Черевко. Фото прес-служби ЧНУ.

Переможця виборчих перегонів привітав колектив. Олександр Володимирович, у свою чергу, подякував усім за довіру.

“Уперше в цьому університеті відбулися демократичні, прозорі, відкриті вибори. Усі могли переконатися, що процес проходив організовано, спокійно, з дотримання вимог чинного законодавства. Дякую своїм виборцям  і хочу сказати, що я виправдаю їхню довіру. Зроблю все, щоб Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького був провідним вищим навчальним закладом не тільки в області, а й в Україні, щоб він став центром науки, освіти, культури і духовності. Я переконаний: з таким амбітним науково-педагогічним колективом, такими креативними і патріотичними студентами ми це зробимо”.

Прес-служба Черкаського національного університету імені
Богдана Хмельницького

Поділитись

Коментарі

Svoboda сказав:

А коли нарешті колектив ЧДТУ отримає право теж обрати ректора, а не отримати назначеного, як назначили Качалу? И

Вгору