Реконструкцією літнього кінотеатру в «Сосновому бору» зацікавились понад півтисячі архітекторів з усього світу

11 липня 2016, 13:15

13616280_10205110713766862_275142634_o

В рамках міжнародного конкурсу архітектурних проектів реконструкції літнього театру в черкаському парку «Сосновий бір» вже зареєструвалось 747 архітекторів з 88 країн світу. Відбір робіт проводитиме професійне журі, до складу якого увійдуть архітектори з Києва, Івано-Франківська, Канади, представники КП «Дирекція парків».

Про це розповіла на сьогоднішній прес-конференції координатор проектів громадського об’єднання «Промолодь» Дарина Подолян.

До кінця липня триватиме прийом архітектурних проектів на конкурс, а з 1 по 14 серпня працюватиме журі, яке відбиратиме найкращий та найбільш оптимальний варіант для Черкас. Вже після того планується виділити місяць на громадське обговорення ескізного проекту. І за результатами конкурсу – переможець отримає грошовий приз в 1 тис. дол. США.

- Ми не ставимо за мету відновити будівлю як кінотеатр під відкритим небом. Його архітектурна ідея і формат, за словами фахівців, більше підходить для театру, там є і гримерки, і сцена. Цей майданчик для Черкас дуже потрібний – він середнього розміру і вміщує близько тисячі осіб. Для виступу популярних колективів і проведення концертів, фестивалів, театральних вистав він підходить якнайліпше. Крім того, ми в у мовах конкурсу зазначаємо, що проект повинен мати й динамічний дах, який розкладатиметься при несприятливих погодніх умовах, – розповідає Дарина Подолян.

Директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко зазначив, що ідея реконструкції кінотеатру виникла ще в 2011 році. І за попереднім підрахунком, вартість робіт на той час складала близько 3 млн. грн.

- На сьогодні вартість загального обсягу робіт можливо буде здійснити лише після представлення архітектурного проекту. І вже потім питання реконструкції виноситиметься на сесію міськради. Навряд чи це буде здійснено в цьому році, – зазначив він.

Поділитись

Коментарі

Вгору