Ранці доброти: більше сотні першачків з Черкащини отримали рюкзаки зі шкільним приладдям (відео)

01 вересня 2017, 12:12

Ранці доброти для учнів Черкащини. Напередодні 1 вересня більше сотні дітлахів отримали рюкзаки зі шкільним приладдям. Акцію реалізують за підтримки Черкаської єпархії української православної церкви та меценатів. Подарунки отримали діти, які втратили батьків у зоні бойових дій, із малозабезпечених родин та переселенці, повідомляє "ЧСН".

Родина Яни Мельникової переїхала до Черкас із Донецька ще у 2014. Сьогодні її 8-річній донечці Ярославі також подарували ранець доброти.

Такі рюкзачки в обласному центрі дарують діткам вже другий рік поспіль. Цього року до акції приєдналися Черкаська єпархія української православної церкви, професорсько-викладацький склад Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та всі небайдужі люди.

Подарували рюкзачки і п’ятьом школярам із Городища. До Спасо-Преображенського храму прийшло чимало дітей отримати благословення перед початком нового навчального року на добре навчання.

Окрім Городищенських підприємців до акції долучилися і їхні друзі, представники Червоного Хреста з німецького міста Вільзум.

Упродовж серпня на Черкащині благодійники подарували дітям, які потребують допомоги, більше ста ранців. Кілька таких портфелів передали до Маріуполя.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору