Рахунки і майно “Дирекції парків” оштрафували

22 січня 2015, 07:55

1

21 січня арештували рахунки КП "Дирекція парків". Наразі у підприємства понад 600 тисяч гривень боргу. Тиждень тому арештувати все майно підприємства, а днями - і банківські рахунки.

Про це повідомив директор КП "Дирекція парків" Микола Бондаренко y Facebook.

"Ця подія підштовхнула мене зафіксувати стан комунального підприємства, яке я очолив 29.11.2014 р. Впевнений в тому, що так чи інакше все одно потім будуть порівнювати час мого керівництва та попереднього директора (Олександра Радуцького, - ред.), так буде легше побачити зміни.

1. Фінансовий стан підприємства - важкий. Борги перевалили за 600 тисяч гривень.

2. Щотижня намагаються відімкнути світло (борг за електрику 158 тис. грн.) Враховуючи постійні зміни керівництва Черкаського РЕМ та обленерго кожного тижня приходиться знову і знову домовлятися щоб поки не відключали.

3. Люди працюють по 4 дні на тиждень (для економії фонду заробітної плати, ідея запроваджена Радуцьким) вже відмінив.

4. Кілька років тому Олександр Романович придбав дитячій майданчик встановлений в Ювілейному парку і не розрахувався за нього повністю. Це призвело до програного суду. У зв'язку з цим п. 5 та 6.

5. Тиждень тому арештувати все майно підприємства.

6. Вчора арештувати банківські рахунки підприємства.

7. Кількість заходів за останні 2 роки скоротилася в двоє. У 2012 році відбулося 20 фестивалей, у 2014 - лише 10.

8. Політична ситуація складається таким чином, що попередній директор, будучи секретарем міської ради, під час необхідних для підприємства рішень виконкому чи ради утримується або виступає проти. На сесії міської ради виступив проти перерозподілу коштів за моєю пропозицією і зірвав рішення. На виконкомі виступав проти додаткового фінансування на заробітну плату та не голосував за винесення фінплану на розгляд виконкому.

9. Підприємство входить в "не парковий" період. Майже всі договори з підприємцями розірвані. Надходжень майже немає.

10. Дуже активізувалися вандали. За останні 1,5 місяці майже десяток актів вандалізму. Розбиті вазони, погнуті урни, зламаний місток, розбите освітлення, вкрадені люки, відламані шлагбауми далеко не повний список.

Розгрібати проблеми - сумнівне задоволення, але впевнений, що все буде добре. Більшість проблем вдасться вирішити за кілька наступних місяців", - переконаний Микола Бондаренко.

Коментарі

Вгору