Радикальна партія „висадила“ благодійний десант на Звенигородщину

07 квітня 2018, 10:40

Напередодні світлого свята Великодня команда Черкаської територіальної організації Радикальної партії взяла участь у подорожі на Звенигородщину, де з благодійною місією відвідала кілька своїх підшефних об’єктів. Візит, що символічно припав саме на Чистий четвер, є не разовою акцією, а продовженням системної роботи обласного осередку партії.

Перш, ніж вирушити у гості до підшефних, голова територіальної організації Радикальної партії Ляшка в Черкаській області Іван Полудень та його колеги по партії не змогли обійти увагою Черкаський госпіталь ветеранів війни та воїнів АТО. Завітавши туди „на вогник“, щиро привітали з великодніми святами героїв, що нині проходять реабілітацію в цьому лікувальному закладі.

У Черкаському обласному госпіталі ветеранів війни з 2014 року по сьогоднішній день надано реабілітаційно-лікувальну та психологічну допомогу більше 3000 учасникам АТО. Звісно, заклад, який забезпечує таку масштабну роботу, завжди радий будь-якій підтримці. А коли вона є доволі відчутною, то радість лише подвоюється.

Варто нагадати, що не так давно члени черкаської територіальної організації РПЛ спільно з профспілкою МВС відремонтували дві палати, в яких лікуватимуться працівники МВС Черкащини, повернувшись із зони АТО. Ремонт палат обійшовся Радикальній партії у 75 тисяч гривень.

Іван Полудень і цього разу поспішив детально обговорити з головним лікарем закладу Сергієм Задорожним перспективи подальшої співпраці. Головним чином це благоустрій території госпіталю та придбання вкрай необхідних речей для покращення умов праці обслуговуючого персоналу.

— Повірте, на сьогодні вже не так і багато людей, які готові так планомірно підтримувати воїнське братство. Багато хто лише декларує наміри, здобуваючи собі авторитет, — зазначив Сергій Вікторович. — Ми дійсно часто звертаємось до підприємців та окремих політичних партій, але не завжди щось отримуємо. Проте з Радикальною партією ми навіть встигли розробити невеличкий проект — дороговказ конкретних дій. Тому я надзвичайно вдячний Івану Полудню за таку небайдужість.

В особливий день — чистих помислів та вчинків, „десант“ від РПЛ вирушив у Звенигородку. Там учні-кондитери ДНЗ „Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів“ разом з командою РПЛ успішно втілили в життя благородну акцію благочинності. Так, районна партійна організація придбала для них необхідні продукти, аби ті проявивши усі свої кулінарні вміння, напекли смаколиків для вихованців звенигородської школи-інтернату (спортивного ліцею), де мешкають та виховуються діти-сироти та діти, батьки яких були позбавлені батьківських прав. У свою чергу і самі кулінари отримали з рук Івана Полудня необхідний в навчанні промисловий міксер, як своєрідний стимул до самовдосконалення.

Під час предметного спілкування з педагогами закладу керівник обласного осередку РПЛ, зокрема, зазначив, що позиція політсили у питанні підтримки профтехосвіти є чітко визначеною. Бо саме держава має нести тягар відповідальності за підготовку фахівців робітничих професій, вкрай необхідних країні. Підтримати сільську молодь та надати можливість професійної перспективи малозабезпеченим — вкрай важливий пріоритет.

— Щоразу, коли нам приділяють увагу, — в нинішніх реаліях насправді є безцінним, — звернув увагу керівник навчального закладу, який також є депутатом від РПЛ в Звенигородській районній раді, Сергій Рубан. — Коли постало питання про злиття кількох місцевих професійних училищ, що фактично вело б до знищення нашого закладу, я мусив звернутись по допомогу до лідера партії Олега Ляшка. І його допомога не забарилась! А взагалі наші партійці завжди готові підставити нам своє плече та не залишити з купою наявних проблем наодинці.

Передавши підопічним школи-інтернату солодкі сувеніри від місцевих аматорів кондитерської справи, Іван Полудень пообіцяв вже наступного разу привезти замовлений дітками спортивний інвентар та допомогти з обладнанням сучасних спортивних майданчиків на території закладу. А на добрий почин школярі вже зараз отримали давно омріяний мультимедійний телевізор.

— Ми люди скромні, проте нам надзвичайно приємна така ініціатива команди РПЛ, яку згуртував Іван Полудень і яка робить добрі справи. Втім, наш інтернат тісно співпрацює з Євгеном Петровим, який також є членом цієї відповідальної команди та завжди демонструє готовність прийти на допомогу, — прокоментувала директор звенигородської школи-інтернату Оксана Волощук.

Останні гостини прийшлися на місцевий будинок-інтернат для людей похилого віку. Наразі він опікується 350-ма немічними старенькими. Тож і вони також не залишились без свята та смачних дарунків. І їм привезли запашні пасочки та привітали зі святом.

Загальновідомо, що про рівень цивілізованості країни судять по відношенню до дітей та літніх людей. З цієї позиції, Радикальна партія Олега Ляшка крок за кроком прищеплює таку благородну тезу українському суспільству. Адже, навіть крапля камінь точить!

Оксана Буревій.

Коментарі

Вгору