Радуцький звинуватив Одарича у невиконанні передвиборчих обіцянок

29 жовтня 2014, 19:30
955100

Фото: ВІККА

На сьогоднішній сесії депутати Черкаської міської ради посварилися через призначення депутата від Партії вільних демократів Миколи Бондаренка на посаду керівника комунального підприємства "Дирекція парків".

Про це інформує ВІККА.

Так, першим своє обурення висловив колишній керівник підприємства, секретар міськради Олександр Радуцький. Він звинуватив міського голову в тому, що той не дотримується своїх передвиборчих обіцянок.

– Ви обіцяли, що не будете призначити депутатів нового скликання в органи влади. Прошу дотримуватися свого слова й не призначати Бондаренка, – зазначив Радуцький.

Його підтримав і депутат, директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін. Крім того, він звинуватив Бондаренка в неефективній роботі на посаді керівника КП "Інститут розвитку міста".

Натомість за міського голову заступився депутат міськради від ПВД, директор ПАТ "ТЕМП" Олександр Згіблов. За його словами, обіцянка мера стосувалася лише органів виконавчої влади. Натомість "Дирекція парків" – комунальне підприємство, тож ця обіцянка на нього не поширюється.

Сам міський голова Сергій Одарич порадив Радуцькому прискіпливіше ставитися до власних обіцянок.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору