Радуцький вимагає зняти Тренкіна з посади голови бюджетної комісії

19 квітня 2018, 16:33

Під час сьогоднішньої сесії Черкаської міськради депутат Олександр Радуцький звернувся до міського голови з вимогою зняти Юрія Тренкіна з посади голови бюджетної комісії.

У зверненні Тренкін звинувачується в тому, що компанія, афілійована з його родиною, постачає продукти харчування для ТОВ “Каштан+”, яке є постачальником продуктів харчування до освітніх закладів. А по відношенню до ТОВ “Каштан+” неодноразово лунали звинувачення в тому, що продукти постачаються за завищеними цінами, і навіть було відкрито кримінальну справу.

Також були озвучені звинувачення в неналежному прибиранні міста іншою компанією, яку пов’язують з Юрієм Тренкіним, — “ПромБуд Індустрією”, та звинувачення в фіктивному ремонті цією ж компанією.

Сам голова бюджетної комісії Юрій Тренкін відкидає будь який зв’язок з “ПромБуд Індустрією” та в завищенні цін на продукти харчування.

— Компанія моєї родини не займається постачанням яєць, про які говорив Олександр Романович. Також можу сказати, що ті ціни, які були озвучені на сесії — це максимальні індексовані ціни, але насправді всі продукти постачаються за набагато нижчими цінами. З приводу “Промбуд Індустрії” — можу сказати, що її власник є моїм другом, але я до тієї компанії не маю ніякого відношення. Також можу сказати, що він готовий віддати той тендер в субпідряд будь-кому, адже прибирання не приносить компанії жодної копійки доходу — лише збитки, — зазначив в коментарі "Про все" Юрій Тренкін.

Він переконаний, що в звернення до міського не буде ніяких наслідків, оскільки причин для його зняття з посади не існує.

Вгору