Радуцький просить Міносвіти зберегти черкаський університет

03 червня 2015, 09:54

10979168_762647717165374_274070961_n

Депутати міськради звернулися до Міністерства освіти і науки України з проханням не об’єднувати Черкаський державний технологічний університет із Черкаським національним, інформують "Новини Черкащини".

Відповідний запит подав секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький, його підтримали 43 депутати.

«Черкаська міська рада звертається за підтримкою у питанні існування єдиного технічного вишу в регіоні – Черкаського державного технологічного університету. Така стурбованість виникла у студентського активу ЧДТУ після розмови із заступником міністра освіти і науки Андрієм Гевком, який при зустрічі з представниками трудового колективу ЧДТУ дав зрозуміти, що розмови про об’єднання університетів не безпідставні. За його словами, це ініціатива керівника області, озвучена міністру освіти і науки під час його візиту до ЧНУ, хоча тепер через ЗМІ він відмовляється від своїх слів», – зазначив Олександр Радуцький.

За його словами, на карті України немає жодної області, яка не має свого технічного вишу. Тому він від імені міської ради просить міністра освіти Сергія Квіта підтримати збереження ЧДТУ як самостійного вишу.

Поділитись

Коментарі

Вгору