Черкаські військові рік не бачили нової форми і змушені власним коштом їздити в АТО

03 червня 2015, 09:30

384734325

Військові з окремого автомобільного батальйону змушені власним коштом купувати форму, їздити в АТО та ремонтувати машини. Керівництво їхньої військової частини А1744 пояснює, що на заваді нормального забезпечення бійців стають бюрократичні перепони, йдеться в сюжеті ТСН.

Форму бійцям видали минулого серпня. Змінний комплект мали видати в лютому, проте не склалося.

"Штопаємо. Зашили і поїхали далі", - каже заступник командира взводу автомобільного батальйону Олександр Москаленко.

Усі надії військові покладають на волонтерів.

"Форма – беушна, вона коштує зараз 1,4 тисячі. Ну, при нашій зарплаті в 2,3 тисячі – ви уявляєте? Це дуже дорого", - зізнається військовозобовязаний Рафаїл Осіпов.

Майже 80% особового складу підрозділу побували в АТО. Гроші за відрядження йдуть, але із затримкою. Ремонт військової техніки – власним коштом. Інакше просто не виконати поставлених бойових завдань.

"Зарплата – вся туди йде. І так у кожного", - каже доброволець Руслан Новгородский.

Керівництво військової частини просить солдат почекати. Проблему із виплатою коштів на відрядження командир пов'язує із бюрократичною тяганиною під час замовлення грошей. Форму теж обіцяють згодом.

"Інколи ми недозабезпечуємо, але це не означає, що військовослужбовець її не отримає. Обіцяють от-от, от-от. Зараз у міністерстві оборони йде призов молодого поповнення, солдат строкової служби. І вся форма одягу, котра була виготовлена, йде на забезпечення солдат строкової служби", - пояснив командир в/ч А1744 підполковник Олександр Тимошенко.

Військові вже і не сподіваються на повернення витрачених коштів та обіцяну форму. А ще - вражені тим, що перед демобілізацією їх просять здавати навіть спідню білизну. Яку вони теж купували самі.

Поділитись

Коментарі

Вгору