Радуцький побоюється, що Одарич залишить бюджетників без зарплат

19 січня 2015, 14:55

Персони._Радуцький

У п'ятницю виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив бюджет на 2015 рік. Він особливий тим, що в його формуванні взяла участь громадськість, а також вперше бюджет ухвалили без дефіциту коштів на зарплати бюджетникам.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький. 

- У ході прийняття бюджету ми віднайшли можливість додати 37 млн грн на галузь медицини - це виплати лікарям і закупівля медпрепаратів, ще 2 млн грн - на оплату послуг "Фрезеніусу" та 4 млн грн - на галузь освіти. При цьому залишилася можливість спрямувати 80 млн грн до бюджету розвитку. Нагадаю, торік 120 млн грн у бюджеті розвитку лишилися невикористаними. Тож кошти в сумі 200 млн грн будуть використані на програму соціально-економічного розвитку міста, яку депутати затвердять через місяць, - зазначив Олександр Радуцький.

За його словами, міський голова участі в ухваленні бюджету не брав і є підозра, що бюджет у нинішній редакції мера не влаштовує.

- Цілком імовірно, що на сесії 22 січня його поплічники намагатимуться внести до бюджету зміни та залишити без зарплат за грудень і листопад вчителів, медиків, комунальників, а нирочників - без допомоги. Сподіваюся, що колеги підтримають рішення виконкому, яке вже ухвалене, - наголосив секретар міськради.

Коментарі

Вгору