Радуцький отримав відзнаку “За службу державі”

29 червня 2017, 13:01

Із нагоди відзначення 25-ої річниці заснування Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота секретар міськради Олександр Радуцький отримав відзнаку “За службу державі” за підписом очільника цього навчального закладу Дмитра Коцеруби, адже сам свого часу (1989-1991 рр.) проходив строкову службу на кордоні із Афганістаном, інформує "ВиЧЕрпно".

Крім того, на урочистому заході від імені Черкаської міської ради та міського голови Анатолія Бондаренка Олександр Романович привітав та нагородив черкаських прикордонників.

Олександр Романович написав у "Фейсбуці", що міська влада розуміє відповідальність, яка лежить на прикордонних військових, тому намагається максимально сприяти та допомагати. Так, на одній із останніх сесій міськради депутати передали на баланс прикордонникам недобудову (та відвели земельну ділянку) за адресою Якубовського, 17. Цей об’єкт був власністю міста, а тепер військові матимуть змогу його добудувати і вже потім жити у нових квартирах.

- Також плануємо долучитися у рамках співфінансування будівництва пожежного депо неподалік навчального закладу. Найближчим часом це питання буде винесено на засідання сесії Черкаської міськради, — пише Олександр Романович.

ОЛЬГА сказав:

А ЗА РОЗВОРОВУВАННЯ ПАРКІВ НЕМАЄ ТАКОЇ???

Черкащанка сказав:

За державу обидно

сором сказав:

Якій саме державі? Невже Україні? Смішно. Для чого військовим так себе ганьдбити?

Елена сказав:

А в 2014-м году, получив повестку в АТО, залёг якобы с инфарктом в 3-ю больницу.

мы сказав:

ужас

Вгору