Радником Бондаренка зацікавилася СБУ (документ)

08 березня 2019, 21:37

Радником Бондаренка зацікавилася СБУ (документ)

Радником мера Бондаренка Андрієм Криловом зацікавилося Черкаське СБУ. Його перевірятимуть на предмет можливої співпраці з "ДНР" та "ЛНР". Про це повідомив депутат ЧМР Олександр Згіблов на своїй сторінці у Facebook.

Скріншот скандального допису. Джерело: сайт vikka.ua

- 23 лютого Андрій Крилов мав необережність перепостити допис-вітання про «Беркут». Коли цей допис розшарили активісти, то радник його прибрав, розповівши, що «невідомі хакери» (ймовірно з РФ) «підставили» його. Тепер радник«під ковпаком» СБУ. Наступне слово за поліцією, - написав депутат.

Нагадаємо, раніше депутат від Партії вільних демократів Олександр Згіблов підготував депутатське звернення до начальника СБУ в Черкаській області щодо хакерської атаки на Facebook-сторінку радника міського голови Черкас Андрія Крилова.

22 лютого, у п’яту річницю розстрілів на Майдані, на сторінці радника у Facebook було опубліковане привітання "братів-беркутівців". Андрій Крилов розмістив тематичне відео про "героїзм" спецпризначенців під час Революції Гідності. Це вітальне відео – не перший антимайданівський допис на сторінці Андрія Крилова у соціальній мережі.

Незважаючи на це, у коментарі журналістам радник мера повідомив, що цей допис зробив не він, а його сторінка стала "жертвою" хакерів.

Dr. Yah сказав:

Так свалив на куй в днр

Вгору