П’ятеро дітей-сиріт із Черкащини отримали ключі від квартир

02 січня 2018, 16:41

П’ятеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Кам’янського району отримали ключі від квартир. Для чотирьох дітей квартири придбано за кошти з державного бюджету, а ще одну придбано за співфінансуванням з міського та районного бюджету, пише Нова Доба.

- Так, 15 листопада 2017 року була підписана Постанова Кабінету Міністрів України №877 "Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації". Спрацювали всі оперативно. Були такі хто і не вірив до останнього що таке можливо. Багато продавців квартир відмовлялися співпрацювати з державою. Але ми все встигли зробити. Всі задоволені, і продавці, і покупці, і головне - діти. Тому хочу привітали вас з новосіллям, щастя, успів. Добра. Любові і всього самого найкращого! – зазначиланачальник служби у справах дітей райдержадміністрації Алла Маслєй.

Наталія сказав:

В цьому напрямку потрібно всім районам працювати, не залишати сиріт на самоті. Очільники районів беріть приклад з Кам”янськоі міської ради

Вгору