Пустовар просить черкащан проходити відбір у нову поліцію чесно і не просити його у сприянні

18 вересня 2015, 12:31

12002948_1636638519947129_801439625879688243_n-424x287 (1)

Начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар порадив черкащанам, які хочуть потрапити у нову поліцію, робити це чесно і не шукати незрозумілих шляхів, щоб  обійти законну процедуру відбору.

Про це він повідомив у Facebook.

"Ще раз щодо набору кандидатів на роботу у нову поліцію міста Черкас. До мене почали надходити проханнями посприяти у влаштуванні на роботу у нову поліцію. Повідомляю, що це не можливо ні з мого боку, ні з боку будь якого співробітника міліції. Вся процедура відбору здійснюється виключно комісією в МВС України з залученням іноземних експертів. Працівники УМВС України в Черкаській області участі в комісії не беруть. Крім того, жодному працівники міліції не відомі критерії, згідно яких відбувається відбір кандидатів.

Працівники УМВС на місцях виконують лише частину функцій, зокрема здійснюють збір анкет та необхідної документації на кандидатів і направляють зібрані матеріали до МВС. Після розгляду справ, МВС надає списки осіб, які можуть продовжити відбір. Їх чекає медогляд та тестування, результати направляються до МВС. Потім кандидат повинен здати нормативи з фізо. Вся процедура документується за допомогою відеокамер. Результати з відеофайлами також направляються до МВС. І лише після цього кандидат чекає на дзвінок або лист на електронну пошту з відповіддю про зарахування, чи не зарахування до лав курсантів нової поліції, яке надходить з МВС України.

Звертаюся до всіх громадян, хто бажає працювати в новій поліції. Не шукайте незрозумілих можливостей обійти законну процедуру відбору. Якщо ви йдете в нову поліцію та прагнете щось змінити в державі - пройдіть процедуру відбору чесно, розраховуйте лише на власні сили. І пам’ятайте, якщо вам пропонують допомогти з влаштування на роботу в нову поліцію за певну винагороду, будьте впевнені на сто відсотків – це шахраї.

Тож всіх, хто прагне до змін та бажає працювати в новій поліції міста Черкас чекаємо в понеділок об 11 годині біля Черкаської обласної філармонії".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору