Призовий фонд – 75 тис грн: черкащан запрошують відвідати Кубок Мирона з пауерліфтингу

17 липня 2023, 17:08

16-17 вересня у Миронівці Київської області відбудеться міжнародний турнір Кубок Мирона ІV з пауерліфтингу та окремих вправ. Головою оргкомітету змагань є відомий миронівський пауерліфтер Ігор Володимирович Коцюба. Організацію та проведення змагань здійснює Комітет Пауерліфтингу України (UkrainianPowerliftingCommittee - UPС).

Кубок Мирона ІV UPС проводиться за фінансової підтримки уродженця Черкащини, мецената, підприємця, віце-президента федерації UPC Григорія Петровича Душейка. Він традиційно допомагає в проведенні всеукраїнських та міжнародних змагань з пауерліфтингу федерації UPC, і зокрема Кубку Мирона. На турнір, який завжди проходить на високому організаційному рівні та в комфортних умовах, планують завітати найсильніші пауерліфтери України. А рекордний призовий фонд цьогорічного Кубку Мирона - 75 000 грн - простимулює спортсменів до запеклої боротьби та високих результатів.

Спортивний клуб «Черкаські богатирі», почесним Президентом якого є Григорій Петрович Душейко, отримав запрошення від оргкомітету турніру та активно готується до Кубку Мирона ІV UPС. організатори запрошують всіх бажаючих відвідати свято сили в місті Миронівка.

 З додаткових питань звертатися до оргкомітету змагань за телефоном: (093)290 68 77.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору