Павло Карась: Якщо ми хочемо забезпечити життя і здоров’я літніх людей, потрібно негайно припинити роботу громадського транспорту

17 березня 2020, 17:00

Як лікар і як людина, яка чудово розуміє, що відбувається сьогодні в країні, я закликаю міську владу терміново виконати доручення президента України щодо зупинення роботи розважальних та торговельних комплексів міста. Поки ви займається заробітчанством, під загрозою знаходяться сотні тисяч життів черкащан.

Так званий етап вдаваного благополуччя, який відбувається зараз та ваша бездіяльність призведе до катастрофічної ситуації. Поки ви зневажаєте виконання рекомендації як українських, так і міжнародних експертів, тисячі інфікованих людей, які не мають явних клінічних ознак, інфікують інших. Розплющте очі, весь світ впроваджує жорсткі обмеження, навіть країни з врази сильнішою системою охорони здоров’я за нашу.

Я вимагаю від міської та обласної влади терміново припинити роботу і громадського транспорту. Вважайте це криком душі, але якщо ми хочемо забезпечити життя і здоров’я літніх людей та наших батьків, потрібно негайно припинити роботу громадського транспорту, де вони їздять. Які 10 чоловік у тролейбусі? Хто це контролює? Чому бездіють силові структури? Громадський транспорт міста набитий битком! Як ви не розумієте, що з нашим станом охорони здоров’я це може призвести до катастрофічних наслідків!

Щодо працюючих. Той роботодавець, який може відстрочити виконання якихось завдань, повинен надати своїм працівникам відпустки чи перейти в режим роботи онлайн. В кого замкнутий робочий цикл і він не може його зупинити, повинен забезпечити підвіз своїх працівників.
Влада повинна забезпечити і окремий підвіз медичних працівників. Вони наразі у найбільшій зоні ризику. Повинні бути автобуси виключно для медичних працівників.

Я не розумію рішень влади по типу: “прискоримо, покращимо” – це гарні терміни для оперативних нарад. В реальному ж житті ми бачимо лише вашу безпорадність. Схаменіться! Поки ви не втратили повного контролю, я вимагаю запровадження у Черкасах надзвичайного стану.

Депутат Черкаської міської ради, директор КП "Черкаситеплокомуненерго" Павло Карась

Коментарі

Аня сказав:

А за какой хер ты пенсии будешь платить? Пока я занимаюсь заробитчанством, я плачу налоги.

Олег сказав:

таке дурне ,неадекват

Василий сказав:

Підтримую…!!! А вільні маршрутки виділити для сімейних лікарів для поїздки до літніх людей …)))

пенсионерка сказав:

Ну и придумал депутат! Сам ездит на машине, а пенсионерам предлагает сдохнуть дома, ведь транспорта не будет добраться до поликлиники, сдать анализы и выписать лекарства, главное речи говорить о псевдозаботе, а для кого тогда будут работать поликлиники?

Ирина сказав:

А мне на следующей неделе лекарства надо в поликлинике выписать… Как добраться? Неужели депутаты будут подвозить? Такого решения они еще не приняли?

Максим сказав:

От балабол своих работников отправил за свой счет в отпуск а теперь занавес Теплокомуненерго нельзя остановить если будут порывы все станет. Он слелал кучу нарушений. Люди остались без зарплаты а город под угрозой оствться без тепла и гвс

вася сказав:

оборзел …

Наталья сказав:

Ну отправили нас на карантин, а кто заплатит за это время – работодатель ? Да он быстрей удавится.

Наталья сказав:

Ну отправили на карантин , кто за это время заплатит- работодатель? Да он быстрей удавится.

Ольга сказав:

А что вы лично ,как врач руководитель сделали

Юрій сказав:

Люди, люди. Карась, звичайно не подарок, ну тут він правий – мертвим ліки не потрібні.

Олександр сказав:

А врачей будешь возить на своем джипе на работу?

Вгору