Прикордонники з Оршанця працюватимуть в аеропортах «Жуляни» та «Гостомель» (фото)

22 жовтня 2015, 07:34

IMG_5836

У Навчальному центрі Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відбулись урочистості з нагоди випуску персоналу пілотного проекту.

У рамках пілотного проекту реформування органів та підрозділів Державної прикордонної служби України майже 160 прикордонників, які проходять службу в підрозділах Держприкордонслужби та мають відповідну підготовку, пройшли 2-х місячну підготовку за фахом в Навчальному центрі.

IMG_5918

Напередодні навчання більше 300 кандидатів пройшли нелегкий відбір, під час якого оцінювались їхні професійні знання та володіння мовами.

Підготовка полягала у вивченні особливостей організації та несення служби за фахом. Основна мета курсу досягнута. Під час занять увага зверталась на вдосконалення спеціальних знань та практичних навичок у здійсненні прикордонного контролю, виявлення та припинення правопорушень пов’язаних з перетином державного кордону України та здійснення адміністративно-юрисдикційної діяльності віднесеної до компетенції Державної прикордонної служби України. В основу навчання було покладено практичні заняття. Всі практичні заняття, щодо застосування сили та використання засобів охорони кордону організовувались на фоні конкретної обстановки. Під час таких занять змодельовувались типові ситуації, які пов’язані з повсякденною діяльністю прикордонників.

IMG_5833

Для персоналу в рамках пілотного проекту «Нові обличчя» проводили заняття з питань дослідження паспортних документів представники Посольства ФРН в Україні, прикордонної служби Естонії та представник Консультативної Місії ЄС, який основну увагу звернув на розвиток навичок у спілкуванні з громадянами, які подорожуючи перетинають державний кордон України.

Реформовані прикордонники, які після випуску проходитимуть службу в ОКПП «Київ», а саме  в аеропортах  Жуляни та Гостомель, продемонстрували нову форму одягу.

IMG_6010

 

"Показуєш себе з найкращої сторони – відповідно презентуєш державу, свою країну, свій народ. Це дуже важливо на сьогоднішній день. Тому що Україна стає на новий рубіж в своїй історії", - розповіла прапорщик, випускниця пілотного проекту "Нове обличчя кордону" Ірина Навроцька. 

Урочистості розпочалися з внесення Бойового Прапору. Із напутніми словами до випускників звернулись перший заступник голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Василь Серватюк.

«Сьогодні визначний день в історії Державної прикордонної служби України  та всієї нашої Держави. Ми присутні на першому випуску пілотного проекту підготовки  прикордонників нової формації, нового обличчя нашої служби та країни в цілому. Ця подія є значним досягненням у процесі інтеграції України до Європейського співтовариства, доказом визнання українцями європейських цінностей, запровадження  нових стандартів   прикордонного контролю. Високий професіоналізм сучасного прикордонника, підвищення довіри суспільства до Державної прикордонної служби України, створення максимально комфортних умов для законослухняних громадян, які перетинають державний кордон України, що відповідають Європейському рівню  та вимогам сьогодення є нашим пріоритетом».

IMG_5923

 

Керівництво служби таким "пілотом" задоволене. Кажуть: реформуванням підрозділів викорінюватимуть корупцію і підвищуватимуть якість послуг. А мотивуватимуть "нові обличчя кордону" покращеним соціальним пакетом, а саме зарплатами від 8 тисяч гривень і житлом.

Зі словом Божим до прикордонників звернувся Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан. Привітати випускників прийшли керівництво АДПСУ, Навчального центру, області, міста, ветерани, рідні та близькі.

Також в Навчальному центрі Державної прикордонної служби України пройшли урочистості з нагоди випуску курсантів відділу підготовки молодших спеціалістів, які успішно закінчили навчання. 143 військовослужбовців пройшовши програму початкової підготовки отримали свідоцтво про закінчення навчального закладу  за спеціальністю «Молодший інспектор прикордонної служби».

IMG_5843 IMG_5846 IMG_5868 IMG_5869 IMG_5890 IMG_5895 IMG_5934 IMG_5961 IMG_5993 IMG_6003 IMG_6040

За інформацією прес-служби Навчального центру Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота

Коментарі

Вгору