“При Пустоварі у Черкаси повертається рекет”, – членів Тергромади обурила підтримка поліцейського громадськістю

01 квітня 2016, 19:22
14

Фото: Інфоміст

Члени черкаської Територіальної громади поставили під сумнів легітимність міського голови та депутатів, обраних по Придніпровському району. А також заявили, що ситуація щодо підтримки громадськістю в.о. начальника ГУ НП у Черкаській області Владислава Пустовара розкручується штучно, насправді ж багато хто має претензії до головного поліцейського області.

Про це вони розповіли сьогодні під час прес-конференції.

- Черкаська міська виборча комісія зробила понад 10 заяв про злочин під час виборчого процесу. У світлі останніх подій, які відбулися з в.о. начальника поліції області ми бачимо, що всі кримінальні справи було закрито заднім числом. Ми виявили ряд порушень виборчого законодавства, вчинених Придніпровською районною комісією. На підставі виявленої інформації, було подано заяви, але я отримую лише відписки. На сьогодні вся документація за перший тур виборів знаходиться без охорони у Придніпровській ТВК. Нам потрібно поставити край фальсифікації виборів. Ні депутати, ні міський голова нічого не вирішують, а займаються лише земельними питаннями. Не повинен Пустовар вирішувати і закривати справи заднім числом, а потім розповідати, як його підтримує громада, - зазначив голова територіальної виборчої комісії Володимир Матюша.

Обурений підтримкою громадян Владислава Пустовара і член комітету черкаської Територіальної громади, делегований від профспілки підприємців Андрій Іллєнко. 

- Сьогодні ситуація щодо підтримки громадськістю Пустовара розкручується штучно. Нас це обурює, оскільки є люди, громадські організації, наша територаільна громада, які мають претензії до нього та його діяльності. При Пустоварі у Черкаси повертається рекет, 90-ті роки. Яскравий приклад, який нещодавно стався на Центральному ринку. Три особи характерної зовнішності жорстоко побили молодого підприємця. Робили вони це публічно, демонстративно, вимагали у нього гроші. Людина відмовилась, за що її побили. Так це ж при Пустоварі така криміногенна ситуація по Черкасах. І хтось розповідає про його порядність. Можливо, він порядний по відношенню до своїх друзів та приятелів, але не до нас, - заявив Іллєнко.

Коментарі

Елена сказав:

Хто ви такі і чим займаєтесь, шо цю ересь несете. Незнаю який там у вас рекет, але останній час підприємців оббірали саме праоохорнці і лише після того як зявився Пустовар це припинилося, це я вам зі свого досвіду кажу, а не операую якимись фантазіями. Мені так здається, що ця бидлота хоче на його біді собі бали заробитьи. Той ще мені правидник Матюша, ти курва забув як при янику вибори хімічив, краще б ти тим протоколом вдавився курва, вилізло про правду воно вирішило розказать. Був би тоді Пустоівар начальником, то ти точно б за гратами сидів би.

Елена сказав:

Хоча, в кожного є своя думка, всіх хорошим не будеш, пожили трошки при Пустоварі, неподобається, нічого через місяць, другий подивимось, в свій час на сході також кричали що нахалеру нам Україна. До речі пропоную звернути на цю пресконференцію співробітників служби безпеки України, ці люди розповідають, що очолюють територіальну громаду Черкас, закликають не платити податки, алеж в нас начебто голова нашої громади це мер – Бондаренко, А вони тоді хто такі, чи не розкручується тут той самий сценарій, що і на сході

Вгору