Проти керівництва смілянського “Водоканалу” можуть застосувати радикальні дії, – Березань

30 липня 2015, 16:00

waterwater

У Смілі місцевий "Водоканал" підняв тарифи для населення. Тепер за послуги водопостачання та водовідведення сміляни змушені платити значно більше. 

Про ситуацію навколо смілянського "Водоканаду" поінформував секретар міськради Ярослав Березань.

- У Смілі тривалий час йшли розмови про невідповідність тарифу та  про банкрутство "Водоканалу", - розповів Ярослав Березань і додав, що цей тариф не переглядався ще з 2009 року. - Однак мені не зрозуміло, як при нинішніх зарплатах та пенсіях, можна піднімати тарифи. Тому ще зарані перед керівництвом "Водоканалу" було поставлено завдання знайти вихід із ситуації і ні в якому разі не підвищувати варість послуг за водопостачання та водовідведення.

За словами Ярослава Березаня, "Водоканал" повинен був розробити план, який би грунтувався або на економії, або на модернізації мереж.

- Одним словом - вони мали знайти оптимальний варіант. Однак, керівництво "Водоканалу" не дослухалося ані до мене, ані до міської ради і самовільно подало документи до Національної комісії з приводу підняття тарифів. Ще раз наголошую, що це проходило без будь-якого погодження з депутатським корпусом, чи громадськістю, - уточнює секретар міськради. Як мені відомо, Нацкомісія затвердила новий тариф, який становить 21 гривню, - зазначає пан Ярослав.

Такі дії "Водоканалу" вкрай обурили смілян.

- Я застосую всі важелі впливу та докладу всіх зусиль, щоб рішення про підняття тарифів було скасовано, - наголосив Ярослав Березань.

Сьогодні він поїхав до Національної комісії, щоб внести корективи та вирівняти тарифи. Також зазначає, що готовий вдатися до радикальних дій щодо керівництва "водоканалівців".

Коментарі

Вгору