Промоутер Усика – черкасець. Він не відкидає розвиток боксу без глядачів (відео)

10 квітня 2020, 23:03

Генеральний директор K2 Promotions Ukraine Олександр Красюк розповів, як може змінитися бокс через пандемію коронавірусу.

Про це повідомляє "Табло"

– Відновлення боксу буде відразу з глядачами, або спочатку без них?

– Коли ми були в Лондоні на прес-конференції, ми з Егісом Клімасом активно дискутували на цю тему, а потім ще й з Едді Гірном.

Цілком можливо, що мейнстрімом стане трансляція поєдинків без глядачів. Це трохи вплине на візуальний ефект, але не думаю, що це буде визначальним.

Є поєдинки, на які не продають квитки. М’яко кажучи, не продають всі квитки – не збирають бюджет, наприклад, як збирає Усик – Чісора. Але вони все одно мають право бути, але з напівпорожніми залами.

Економічний складник не змінюється, якщо не продані всі квитки: оренда коштує тих же грошей, реклама і маркетинг – те ж саме.

Якщо не буде іншого виходу і обставин, які дозволять повернутися боксу в звичний вигляд, то бокс може прийти до того, що буде транслюватися з телевізійних студій.

Це буде набагато зручніше і дешевше для телебачення. І люди, які перебувають удома, будуть підвищувати рейтинг телеперегляду. Це може стати новим поворотом розвитку індустрії, – сказав Красюк.

Коментарі

Вгору