Промайданівські сили об’єднаються, щоб вплинути на владу

09 грудня 2014, 15:37
10841151_869940879705391_1449070082_n

Засідання Координаційної Ради Сил Майдану Черкащини

Корсунь-Шевченківська самооборона нарікає на владу та  попросить допомоги в Координаційної ради сил Майдану. 

Інформує прес-служба "Самооборони Майдану Черкаської області"

–   Із травня, коли прийшла нова влада, ми не спостерігаємо ніяких змін. Як відбувалися розкрадання із бюджету, так і відбуваються, вбито активіста – справа досі не розслідувана, олігарх «приватизував» усе, що тільки можна, і знову став депутатом, залишається багато проблемних питань, які стосуються люстрації. Однак попри те, що ми входимо і в громадську раду при райдержадміністрації, і в інші місцеві структури, самі впоратися ми не можемо, – зазначив представник «Самооборони Майдану Корсунь-Шевченківського району» Юрій Путря. – Ми готові допомагати обласним організаціям у їхній роботі, просимо і допомоги для себе.

Член ГО «Самооборона Майдану в Черкаській області» Іван Києнко запропонував у районах також об’єднати промайданівські сили, а також запрошувати їх на засідання Координаційної ради сил Майдану Черкащини, аби разом вирішувати проблеми в районах.

–       Треба випрацювати таку систему співпраці, адже в районах ситуація ще гірша, ніж в обласному центрі, – зазначив керівник громадської організації «Самооборона Майдану Черкаської області» Олег Скалько.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору