До Нового року “Любаву” прикрасили авторськими іграшками

09 грудня 2014, 16:20

image (1)Відсьогодні 310 новорічних іграшок, виготовлених за мотивами творчості Марії Приймаченко, прикрашатимуть ТРЦ "Любаву". Створили авторські ялинкові прикраси, дивовижних птахів і тварин вихованці Дитячої художньої школи ім. Данила Нарбута, Дитячої школи мистецтв, арт-студії «Глорія» Міського будинку культури ім. І.Кулика, Центру дитячої та юнацької творчості, Міського Палацу молоді та Міського багатопрофільного молодіжного центру.

Про це інформує прес-служба Черкаської міськради.

Як розповідають організатори, дивосвіт Приймаченко став джерелом натхнення дітлахів – це світ любові, добра, мудрості, фантазії, мрії. Під час виготовлення новорічних іграшок діти відкривали для себе неповторний талант художниці, знайомились з незвичайним та фантастичним світом казкових квітів, дивовижних птахів та тварин, з технікою розписів та з елементами її декору.

Новорічні іграшки діти виготовили із паперу, тканини, ниток, дерева, солоного тіста у різноманітних техніках із застосуванням декору та декоративного розпису.

А 19 грудня 2014 р. всі роботи помандрують до Києва, де візьмуть участь у проекті "Новорічна іграшка" на Софійській площі.

Поділитись

Коментарі

Вгору