Прокуратура вимагає покарати винних із фонду для інвалідів

05 листопада 2014, 18:26

14Прокуратура Черкаської області провела перевірку додержання вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» в Черкаському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів.

Установлено, що працівники вказаної установи неповною мірою забезпечили дієвий контроль за дотриманням законодавства в частині виконання роботодавцями нормативу працевлаштування інвалідів, стягнення фінансово-господарських санкцій і пені, що призводить до накопичення значних сум заборгованості зі сплати платежів до спеціального фонду державного бюджету.

Також виявлено факти непред’явлення виконавчих документів до стягнення.

Крім того, на виконанні в державної виконавчої служби знаходяться виконавчі провадження на загальну суму понад 117 тис грн. Проте протягом 2013-2014 років працівники Фонду не направили жодної скарги на незаконні дії державних виконавців, в результаті чого ненадходження вказаних коштів не сприяє реалізації державної політики щодо соціальної захищеності інвалідів в Україні.

За результатом перевірки прокуратурою області на адресу керівництва вказаного відділення внесено подання з вимогою усунути порушення та притягнути винуватих осіб до відповідальності, інформують у прес-службі установи.

Поділитись

Коментарі

Вгору