Прокуратура підозрює постачальника медобладнання до обллікарні у завищенні ціни

29 травня 2014, 09:44

Прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання приватним підприємством службовим становищем, в результаті якого державі завдано збитків на суму 750 тис грн.

Так, прокуратурою проведено перевірку щодо додержання Закону України «Про здійснення державних закупівель» в діяльності комунального закладу «Черкаська обласна лікарні обласної ради», під час якої виявлені порушення.

У ході перевірки встановлено, що службові особи одного із приватних підприємств у 2012 році реалізовуючи медичному закладу області обладнання, а саме магнітно-резонансний томограф, рентгенографічну та флюорографічну систему на загальну суму 40 млн грн, завищили їх ціну на 750 тис грн, чим спричинили державі збитків на зазначену суму.

За результатами перевірки прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364-1 КК України (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).

Досудове розслідування триває.

Довідково: Загалом протягом поточного року за результатами прокурорських перевірок з питань додержання бюджетного законодавства розпочато 19 кримінальних проваджень, з яких 3 з обвинувальними актами надіслано до суду. За розглядом подань скасовано 6 незаконних актів, 37 посадових осіб притягнуто до відповідальності, у тому числі 17 органів державного контролю. Відшкодовано до бюджету 1,3 млн грн. Заявлено позовів до суду на 800 тис грн.

Перевірки з питань додержання бюджетного законодавства, у тому числі під час здійснення державних закупівель тривають.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору