Прокуратура перевірить, чому у Черкасах дитяча поліклініка № 2 лишилась без ремонту

09 червня 2015, 16:18

20150603_130353-768x1024

Ремонт дитячої міської поліклініки №2, знову відкладається. Підприємство, яке ще наприкінці минулого року виграло тендер на ці роботи, за кілька місяців так і не приступило до ремонту. А сьогодні стало відомо, що воно взагалі перебуває у стадії ліквідації. 

Про це йшлося сьогодні, 9 червня, на прес-конференції за участю депутатів облради, батьків, громадськості, представника архітектурно-будівельної інспекції та ін.

Через те, що тендер проведений, а роботи так і не розпочалися, почали бити на сполох батьки, які водять дітей до поліклініки. Та й у проведенні самого тендеру вони запримітили щось підозріле.

- У тендері брало участь чотири підприємства, два з них без пояснень було випхано з торгів, - розповідає представник батьківського комітету дитячої поліклініки Тетяна Белінська. - На торгах залишилося двоє підприємств, але, як нам вдалося довідатися, у них один власник - депутат міськради Володимир Халай.

Відповідно до документів, тендер на ремонтні роботи виграла одна з цих підрядних організацій ПП "Техбуднагляд".

- Ми з'ясували, що це підприємство проводить ремонтні роботи у школах та садочках. І там мають такі ж аналогічні проблеми. Також нам відомо, що на торги було подано неправдиву інформацію. "Техбуднагляд" заявив, що в них тринадцять працівників та є технічні можливості проводити цей ремонт, але виявилося, що це неправда. У них працює один працівник. Також неможливо знайти їхнє місце розташування, - додає Тетяна Белінська.

Батьки припускають, що тут не обійшлося без корупційних схем. Тож всю зібрану інформацію передали до правоохоронних органів.

Та як повідомив інспектор управління архітектурно-будівельної інспекції в Черкаській області Руслан Газепа, ще з березня зазначене вище підприємство перебуває у стадії ліквідації.

- Якщо роботи не розпочаті, то нам і немає чого перевіряти, - додав він. - І якщо підприємство знаходиться в стадії ліквідації, то воно не може проводити роботи.

Водночас за словами керівника сектору з питань запобігання та виявлення корупції при ЧОДА Сергія Овчаренка, документи про проведення тендеру, а також документи про ремонт нині перевіряє прокуратура.

- Вже витребувані всі документи, - зазначив він.

Нагадаємо, поліклініка збудована ще в 1924 році. Будівля вже давно потребує капітального ремонту. Два роки тому коштом міста тут частково полагодили фасад.

Як нещодавно повідомлялося другу дитячу поліклініку міста  мали обстежти. Про це домовилися міські й обласні владці.

Водночас депутат міськради Володимир Халай ще раніше спростовував свою  причетність до фірми "Техбуднагляд".

 

Поділитись

Коментарі

Вгору