Прокуратура знайшла багато порушень у Черкаській виправній колонії

28 липня 2019, 14:05

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється нагляд за додержанням чинного законодавства України державною установою «Черкаська виправна колонія (№ 62)».

Як зазначають у відомстві, в ході перевірок було виявлено порушення вимог Кримінально-виконавчого кодексу України, Закону «Основи законодавства України про охорону здоров'я», стандартів Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод в частині медико-санітарного забезпечення і лікування засуджених, а також вимог санітарно-епідеміологічного законодавства про пожежну безпеку та про працю.

Зокрема, прокуратурою неодноразово зверталась увага керівництва установи на необхідність посилення режимних вимог в установі задля унеможливлення впливу засуджених негативної спрямованості на інших осіб, які відбувають покарання в установі, протидії злодійським традиціям, правилам, нормам та ритуалам.

Крім того, в установі розпочато капітальні ремонти камер арештного дому та приміщень камерного типу та дисциплінарного ізолятору.

На даний час триває комплексна перевірки із залученням зазначених вище спеціалістів, за результатами якої, на виявлені порушення, буде внесено документ прокурорського реагування.

Коментарі

Вгору