Прокуратура перевіряє законність вирубки тополь на Драбівщині

01 березня 2017, 07:33

Золотоніською місцевою прокуратурою перевіряється законність здійснення порубки пришляхових насаджень (тополі чорної) в адміністративних межах Драбівської селищної ради.

Установлено, що службові особи одного із державних підприємств, зловживаючи службовим становищем, умисно, всупереч інтересам служби, в інтересах третіх осіб внесли до акта лісопатологічного і санітарного обстеження пришляхових насаджень завідомо недостовірні відомості про те, що пришляхові насадження в адміністративних межах Драбівської селищної ради знаходяться в незадовільному та небезпечному стані, що в подальшому стало підставою для їх порубки, внаслідок чого державі було завдано тяжких наслідків.

За вказаним фактом 01.02.2017 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2  ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

На цей час досудове розслідування триває. З метою забезпечити збереження речового доказу для проведення відповідної екологічної експертизи прокуратура звернулася до суду з клопотанням про накладення арешту на вказані вище насадження, яке слідчим суддею задоволено в повному обсязі.

Хід розслідування кримінального провадження взято на контроль керівництвом Золотоніської місцевої прокуратури.

Довідково: за вчинення вказаного злочину винним особам загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За повідомленням прес-служби  прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору