Прокуратура оскаржить м’який вирок суду для трьох уманчанок

25 грудня 2014, 10:18

суд

Прокуратурою області підтримано державне обвинувачення у суді стосовно трьох жительок Уманського району, які незаконно збували наркотичні засоби з метою отримання прибутку.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Судовим слідством встановлено, що вказані особи – мати та дві доньки, за попередньою змовою, у період з квітня по липень поточного року, незаконно, з метою отримання прибутку, збували особливо небезпечний наркотичний засіб – опій ацетильований на територіях міста Умані та Уманського району.

Дії обвинувачених кваліфіковані за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України – незаконне придбання, зберігання з метою збуту наркотичних засобів та їх збут у великих розмірах. Покарання за такий тяжкий злочин може становити від шести до десяти років позбавлення волі.

Досліджуючи характеризуючі дані підсудних у суді з’ясовано, що двоє з підсудних жінок раніше вже були засуджені за злочини у сфері обігу наркотичних засобів.
Проте, суд не врахував ці обставини, позицію прокурора щодо більш тяжкої міри покарання, а також те, що скоєне ними кримінальне правопорушення відноситься до категорії тяжких злочинів та засудив обвинувачених: матір – до 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном на 3 роки, старшу доньку до 5, а молодшу – до 6 років позбавлення волі.

Наразі державний обвинувач ознайомлюється з вироком суду з метою подальшого його оскарження щодо м’якості покарання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору