Прокуратура оголосила про підозру зловмиснику, який зберігав особливо небезпечний наркотик

04 грудня 2017, 12:36

Черкаським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання особливо небезпечного наркотичного засобу та психотропної речовини у особливо великих розмірах, вчиненого повторно) КК України.

Встановлено, що раніше судимий 42 – річний громадянин М., маючи умисел на незаконне придбання та зберігання особливо небезпечного наркотичного засобу з метою подальшого збуту придбав та незаконно зберігав за місцем свого проживання наркотичний засіб. Черкаська місцева прокуратура інформує, що в даному кримінальному провадженні здійснюється контроль та вживаються необхідні заходи для проведення повного, всебічного та об'єктивного з'ясування всіх обставин справи та прийняття законного рішення.

Зловмиснику оголошено про підозру та на даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За інформацією Черкаської місцевої прокуратури

Вгору