Прокуратура ніяк не може ідентифікувати міліціонера, який побив черкаського журналіста

03 липня 2015, 19:02

1422561_831712656913600_5438367508592694706_n

Вже понад рік минув з подій Революції Гідності, а результатів розслідування "майданівських" справ і досі немає. Усього прокуратура області розслідувала 25 таких проваджень.

Про це під час прес-конференції повідомив прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко.

- Мабуть, усіх цікавить розслідування справ, пов’язаних з Євромайданом. То, якщо говорити мовою статистики, то усього органами прокуратури області розслідувалось 25 таких проваджень. 11 проваджень було скеровано до суду стосовно 14 осіб. Серед цих осіб: працівники ДАІ, які під час акції Автомайдану не вжили заходів щодо припинення злочинних дій, які полягали у підпалі та пошкодженні автомобілів учасників акції. Це слідчі працівники органів внутрішніх справ, які незаконно затримували учасників мирних акцій протесту. Це три працівника прокуратури: заступник прокурора Черкас та два працівники прокуратури. Це заступник командира батальйону патрульної служби, який не вжив заходів під час подій, які відбувалися на дамбі, зокрема побиття працівниками міліції журналіста, - зазначив Сергій Овчаренко.

За його словами, провадження щодо побиття фотокореспондента газети "Вечірні Черкаси" Ігоря Єфімова і досі розслідується, оскільки виникли проблеми з ідентифікацією працівників міліції. Але вже найближчим часом по ньому будуть результати.

- Представники міліції тоді були у захисних шоломах та балаклавах, навіть потерпілий не зміг впізнати того, хто бив, і правоохоронці не проявили правосвідомості і не повідомили, хто з них наносив тілесні ушкодження. Це основне провадження ще розслідується. Усі особи, які там знаходилися, встановлені, встановлені їхні командири. У цьому провадженні найближчим часом будуть результати, - наголосив прокурор.

 

Коментарі

Вгору