Прокуратура через суд вимагає від золотонісця сплатити матеріальну шкоду, заподіяну незаконною вирубкою дерев

31 січня 2018, 10:18

Реалізовуючи представницькі повноваження та захищаючи державні інтереси, Золотоніська місцева прокуратура звернулася до суду з позовною заявою  про стягнення з засудженого на користь держави матеріальної шкоди, заподіяної незаконними діями останнього, на загальну суму майже 105 тисяч гривень.

Установлено, що вироком Золотоніського міськрайонного суду від 07.12.2017 місцевого жителя визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 (незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України. Чоловіка притягнуто до кримінальної відповідальності за незаконну порубку дерев у лісосмузі, яка розміщена у адміністративних межах Новодмитрівської сільської ради, а також заподіяння істотної шкоди встановленому порядку охорони, раціонального використання та відтворення лісу, як важливого елемента навколишнього природного середовища.

На цей час матеріальна шкода засудженим не сплачена, заходів щодо примусового стягнення нарахованого розміру шкоди не вжито, що стало підставою для звернення прокуратури до суду з відповідним позовом.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

Вгору