Прокуратура через суд відібрала землю у черкаських аграріїв, які не платили грошей за її оренду

23 травня 2023, 15:57

Шполянським районним судом та господарським судом Черкаської області задоволено 2 позови прокурорів про розірвання договорів оренди земельних ділянок у колишніх Шполянському та Чигиринському районах, користувачі яких накопичили заборгованості з орендної плати на суму понад 850 тисяч гривень.

За рішеннями судів заборговані кошти підлягатимуть стягненню до бюджету у примусовому порядку. Крім того, недбалих господарів позбавлено права на подальше використання орендованої землі.

Також забезпечено виконання рішення суду, де за позовом прокурора розірвано договір оренди близько 18 гектарів землі у колишньому Драбівському районі, за використання якої місцевим бюджетом не отримано близько 120 тисяч гривень.

Окрім сільськогосподарських земель, прокуратура реагує на факти безоплатного використання земель й інших категорій. Зокрема, господарським судом задоволено позов Черкаської окружної прокуратури про стягнення з товариства понад 100 тисяч гривень за використання земельної ділянки під належним йому нерухомим майном в обласному центрі без укладеного договору оренди та сплати орендної плати.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору