Проєкт “Кіно заради перемоги!” отримав одну з найпрестижніших у світі нагород з комунікацій SABRE Awards

24 березня 2023, 15:41

Український масштабний проєкт “Кіно заради перемоги!” отримав одну з найпрестижніших у світі нагород у сфері комунікацій – SABRE Awards. Цією нагородою відзначаються кампанії та агентства, які демонструють найвищий рівень стратегічного планування, креативності та бізнес-результатів. Цьогоріч у категорії “Ukraine and Other Independent States” переможцем став Національний тур “Кіно заради перемоги!”.

“Кіно заради перемоги!” – унікальний проєкт, в межах якого українські фільми можуть побачити захисники України у військових частинах та десятки тисяч глядачів у населених пунктах без кінотеатрів.

Проєкт стартував 6 серпня 2022 року й триває досі. Реалізовується в кількох форматах: виїзд спеціального кіномобіля в містечка й села в теплий період року; виїзди технічної групи з технічним забезпеченням кінопоказів; дистанційні покази у взаємодії з місцевими активістами та на запити військових частин, медзакладів, інтернатів тощо. У межах кінотуру організатори влаштовують численні зустрічі з кінематографістами, спеціально для військових влаштовуються допрем’єрні покази українських фільмів за участю режисерів, акторів та знімальної групи.

«Амбасадорами проєкту є відомі кінематографісти: Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Богдан Бенюк, Ахтем Сеітаблаєв та Олексій Тритенко, які системно виїжджають на кінопокази. Також з представленням своїх фільмів Тур відвідали більше 30-ти знаних кінематографістів. У  межах реалізації Туру ми вже здійснили понад 1150 кінопоказів у 231 населеному пункті 21 області України. Тож перемога у такому престижному фестивалі важливе підтвердження, що ми все робимо правильно. Це мотивує продовжувати та розвивати проєкт”, – прокоментував ідеолог ініціативи, продюсер Туру і голова Асоціації “Дивись українське!” Андрій Різоль.

Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям низки співорганізаторів: Офісу Президента України, Державного агенства України з питань кіно, Нацгвардії, Нацполіції та ін.

Одним з партнерів, який підтримав проєкт і подав заявку на конкурс SABRE Awards, став БФ “МХП – Громаді”. Фонд спільно з Асоціацією “Дивись українське!” 2021 року був співорганізатором Національного туру “Кіно просто неба” й без роздумів вирішив долучитися до вже оновленого проєкту під час повномасштабної війни.

“Культура – це частина нашої боротьби у війні проти рф. З початком російської агресії в Україні понад 6 млн людей покинули свої домівки й мігрували в інші області нашої країни. Тому за мету цим туром ми ставили: об'єднати людей навколо національних цінностей, ідентичності та культури, мотивувати їх, підтримати. Нагорода SABRE Awards для нас – це ще одна можливість розповісти світу про незламність українців. Бо попри обстріли й блекаути ми продовжуємо тримати культурний фронт. Вдячні членам журі, що вони змогли це розгледіти з-поміж 2 тисяч інших кампаній”, – зазначила директорка благодійного фонду “МХП – Громаді” Тетяна Волочай.

Тур “Кіно заради перемоги!” продовжується. Попередньо проєкт триватиме до кінця жовтня.

Проєкт “Кіно заради перемоги!” реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації "Дивись українське!" за підтримки фонду "МХП-Громаді" та компанії "Делойт" в Україні, за сприяння компанії "Вавілон", ГО "УкрКіноФест", ГО "Спілка підприємців теле та кіноіндустрії", окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору